Just a Nahrin Svajčiarsko

Masážny salón Element Vráble je súčasťou siete poradcov a predajcov prírodných kozmetických produktov značiek Just a Nahrin Switzerland.

Just Nahrin Switzerland

Tieto výrobky sa vyznačujú mimoriadne vysokou kvalitou, vďaka čomu sa predávajú v 35 krajinách sveta. Základom ich zloženia sú účinné látky z rôznych švajčiarskych bylín, ktoré sa pestujú na lokálnych farmách pod mimoriadne prísnym dohľadom. Dlhoročný výskum a investície do rozvoja výroby sú zárukou kvality a účinnosti každého originálneho produktu, ktorý si v našom salóne vyberiete.

Ak vás trápi nejaký konkrétny zdravotný problém, potom neváhajte a kontaktujte nás. Pomôžeme vám s výberom vhodného produktu, vysvetlíme vám ako funguje a aké zdravotné benefity vám prinesie jeho používanie.

V prípade záujmu vám poskytneme katalóg Just s aktuálnou ponukou produktov pre vás a vašich blízkych.

Web justnahrin.sk

Prístroje Somavedic

Predaj Somavedic Vráble

V našom salóne vám poradíme aj pri výbere vhodného modelu prístroja Somavedic, ktorý sa stará o harmonizáciu prostredia, v ktorom žijeme. Tento prístroj neutralizuje škodlivé žiarenie, ktoré negatívne ovplyvňujú ľudské zdravie.

Ak sa chcete chrániť pred vplyvom elektrosmogu, geopatogénnych či psychosomatických zón, zlepšiť spánok a celkový metabolizmus, potom je Somavedic vhodný aj pre vás a vašu rodinu. Značka je držiteľom certifikátov medzinárodných skúšobných inštitútov, ktoré potvrdili účinnosť jednotlivých modelov Somavedic.

5 modelov Somavedic:

  • Somavedic Harmonie - určený do bytov a domov s nižšou záťažou elektrosmogu
  • Somavedic Quantum - ideálny do priestorov, v ktorých sa denne pohybuje väčší počet ľudí
  • Somavedic Medic - kombinácia oboch predchádzajúcich modelov - výborný do domov, nemocníc či rôznych salónov služieb
  • Somavedic Atlantic - zlepšuje a upravuje štruktúru, vlastnosti a energetický potenciál vody, odstraňuje jej záťaže a povzbudzuje k zlepšeniu pitného režimu človeka
  • Somavedic Medic Uran - najsilnejší Somavedic, ktorý spája vlastnosti všetkých modelov - zlepšuje prostredie a kvalitu pitnej vody

Prístroj Somavedic Quantum - predaj Vráble

Web somavedic.sk