Poskytované masáže

Klasická masáž

Klasická masáž je prostriedok k odstráneniu bolesti, pre povzbudenie a zotavenie svalstva. Masáž je považovaná za vynikajúci liečebný postup v boji proti stresu a napätiu. Vo väčšine prípadov sa používa ako prostriedok fyzickej a duševnej relaxácie. Ja sa snažím vcítiť do každého jedného svalu osobitne a podľa toho isť danou razanciou a prítlakom. Pointa je v tom, aby bolo klientovi príjemne počas masáže, tesne po nej a aj nasledujúce dni a hlavne, aby daná masáž priniesla ozdravujúci a liečebný efekt.

Pravidelná masáž je najlepšia prevencia pre vaše zdravie, proti vašim chorobám a bolestiam vášho tela.

Objednajte sa na tel. čísle 0918 788 187

Masáž horúcimi kameňmi

Máloktorá masáž dokáže navodiť také pocity, ako práve masáž horúcimi kameňmi. Je to neobyčajná liečebná a relaxačná metóda, ktorá pomáha harmonizovať ľudské telo na všetkých úrovniach. Lávové kamene majú hladký povrch, ľahko sa kĺžu po pokožke, prenášajú a odovzdávanú tepelnú energiu, a to spôsobuje aj výrazné prekrvenie ciev, zlepšuje cirkuláciu a okysličenie krvi, urýchľuje metabolizmus tkanív a detoxikáciu tela. Pozitívne vplýva na relaxáciu svalstva spojenú s ústupom bolesti. Odporúčame ju všetkým, ktorí si potrebujú oddýchnuť od bežných starostí a aj takto zvýšiť výkonnosť.

Stačí jedenkrát vyskúšať túto fantastickú masáž a doprajete si ju častejšie, ako ste si doposiaľ mysleli.

Objednajte sa na tel. čísle 0918 788 187

Bankovanie – vákuová masáž

Masáž bankovaním sa v Číne používa niekolko tisícročí a využívali ju všetky vyspelé civilizácie. Je to alternatívna liečebná metóda, pri ktorej sa sklenené banky rôzneho tvaru a veľkosti prisajú na kožu, pričom vtiahnu časť kože i podkožia do banky, čo stimuluje podkožné kapiláry a aktivuje krvné cievy vo svaloch. Tým sa odstráni stagnácia a dôjde k výraznému zlepšeniu stavu svalstva.

Túto masáž si určite obľúbite pre jej silné ozdravujúce účinky.

Objednajte sa na tel. čísle 0918 788 187

Medová masáž

Medová masáž je účinná ako prostriedok k oživeniu organizmu vyčerpaného stresom a nezdravým životným štýlom. Svojím detoxikačným pôsobením medová masáž oslobodzuje celý organizmus od usadenín, ktoré si v priebehu rokov nahromadil zo životného prostredia, potravy a liekov. Medová hmota obnovuje prirodzenú detoxikačnú schopnosť organizmu. Medová masáž sa masíruje "tzv. pumpovaním" medu, ktorý umožňuje uvoľňovať toxíny z tela. Je to veľmi prospešná a zároveň príjemná procedúra a nevyžaduje nič iného, len aby ste si ju vo veľkom vychutnali...

Objednajte sa na tel. čísle 0918 788 187

Reflexná masáž chodidiel

Tento druh masáže je založený na teórii receptorov na chodidlách oboch nôh, kde má každý orgán, každá časť nášho tela svoju zónu. Reflexná masáž chodidiel je dobrá nielen na odhaľovanie zdravotných problémov, ale slúži aj ako prevencia a pomáha udržiavať celkový dobrý stav organizmu.

Túto uvoľňujúcu masáž si od začiatku zamilujete a budete sa k nej vracať častejšie pre ten úžasný pocit ľahkých nôh.

Objednajte sa na tel. čísle 0918 788 187

Lymfodrenážna masáž

Lymfatická drenáž (lymfodrenáž, lymfomasáž) je nielen populárnou kozmetickou metódou, ktorá umožňuje odstrániť celulitídu, ale i uznávanou liečebnou metódou. Najdôležitejšou úlohou lymfodrenáže je odvedenie splodín metabolizmu z tela.

Ide o príjemnú masáž s výrazne ukľudňujúcim účinkom. Masážna technika je veľmi jemná, pomalá, s malým tlakom.

Objednajte sa na tel. čísle 0918 788 187